Новинарски форум

Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от Невена Тачева -
Number of replies: 7
Няма да имат упражнение по Haskell 1-ва и 2-ра група на 10.12.
Помислете кога бихме могли да си го отработим.
In reply to Невена Тачева

Re: Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от Петьо Петров -
Привет,

Единия вариант е на 18.12.07 преди обяд...това за 2 група, защото е свободен ден.Най-вероятно ще е удобно и за двете групи.Другия вариант е след Нова Година, но е твърде далеч, за да се мисли за точен ден:)

Поздрави,

Петьо Петров
In reply to Невена Тачева

Re: Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от Антония Стоева -

Като гледам разписанието на нашата група (1-ва), сякаш освен вторник (деня на спорта изплезен(а)) и четвъртък става, защото свършваме в 14:00 (имаме дупка от 11:00 до 12:00, но не зная дали идеята да разделим 2-та часа е добра). Другият вариант е петък, тъй като свършваме с лекциите в 13:00 (но има хора, които са на спорт петък следобед, а и повечето сигурно ще трябва да хващат автобуси/влакове). В сряда имаме дупка от 2 часа (от 13:00 до 15:00), но тогава общо за деня ще се натрупат 9 часа (лекция и практики).

P.S.: Едва ли ще има навити да си вземем часовете на 11.12.07г, защото на следващия ден ще имаме контролно по Анализ.

In reply to Антония Стоева

Re: Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от Петьо Петров -
А мен ако питате май трее си се уточни понеделника дет идва щото май май хората не си чекват пощите или не им се пише:):):)
In reply to Петьо Петров

Re: Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от 71120 Georgi Damyanov -
Според мен е второто ;)
Иначе по темата аз съм за вторник вечерта другата седмица .
In reply to 71120 Georgi Damyanov

Re: Упражнението на 10.12 за 1-ва и 2-ра група

от Петьо Петров -
Аз пък съм за да не го отучваме...(майтап)
и не мислете за вечери...следобедите ми чак до вечерта са заети освен събота и неделя, а тогава пак не става.Мислете за някои сутрини:)Аз предложих вторника...Ред е на другите да си кажат мненията:)А това по всичко личи ще е във понеделник:)