Новинарски форум

Въпроси по заданието

Въпроси по заданието

от Emil Atanasov -
Number of replies: 13
Тук може да задавате въпроси по условията на задачите.
In reply to Emil Atanasov

Re: Въпроси по заданието

от Петьо Петров -
Не е много за тази тема, но все пак...доста хора вече се чудим какво стана с тестовете.Проверени ли са и кога ще бъдат качени резултатите?
Благодаря предварително
In reply to Петьо Петров

Re: Въпроси по заданието

от Ивайло Михайлов -

Ако не си видял, преподавателите не са влизали от по 2-3 седмици. Не очаквай да видят и твоето съобщение.

In reply to Ивайло Михайлов

Re: Въпроси по заданието

от Петьо Петров -
Еми аз си имам и други неща за вършене и не следя кой кога влиза...Нали за тва е тоз "хубав" форум...за въпроси.Следователно мога да задавам колкото си искам въпроси и когат се появи някой ще ги ВИДИ и ще отговори.
In reply to Петьо Петров

Re: Въпроси по заданието

от Ивайло Михайлов -

Има резултати от предварителните тестове по ОП, намират се в страницата с лекциите. За второто контролно все още чакаме.

http://www.fmi.uni-sofia.bg/Members/marian/osnovi-na-programiraneto-informacionni-sistemi-2007-2008-uchebna-godina

 

In reply to Emil Atanasov

Re: Въпроси по заданието

от Богдан Стоичков -
Незнам защо нямаме права да правим нови теми, както и да е ще питам тука. Резултатите от последното контролно излязоха и имам оценка в последната колонка (в зелено оцветена). Това предполагам означава, че просто трябва да се явя за нанасяне на оценката от курса, нали? И ако е така кога е това нанасяне. Ако някой изобщо следи тоя форум моля да даде отговор.
In reply to Богдан Стоичков

Re: Въпроси по заданието

от Борислав Велков -
In reply to Борислав Велков

Re: Въпроси по заданието

от kristina nikolova -
Интересува ме тези, които не са освободени от писмен изпит,могат ли да си ползват оценката от предварителния тест вместу устен изпит ?
In reply to kristina nikolova

Re: Въпроси по заданието

от Борислав Велков -
На мен ми казаха, че може :)
In reply to Борислав Велков

Re: Въпроси по заданието

от kristina nikolova -
Ама сигурно ли е,да попитам аз за пореден път.Да не стане така да не се явя пук да не ми се признава тази оценка
In reply to kristina nikolova

Re: Въпроси по заданието

от Борислав Велков -
Вчера ги питахме и те казаха, че оценката може да се ползва ама ако се явиш на устен я губиш.
In reply to Борислав Велков

Re: Въпроси по заданието

от kristina nikolova -
О значи няма да се явявам,ако евентуално стигна до устен де.....кога ще излизат тези резултати ???