Новинарски форум

Контролното по ДАА в неделя

Контролното по ДАА в неделя

от Минко Марков -
Number of replies: 6

Здравейте,

Изложихме списък с факултетните номера на студентите, записани в курса ДАА от спец. Инф, КН1 и КН2.  Списъците сме ги взели от СУСИ.

Подчертавам, че студенти, които не са от курса (тоест, чиито факултетни номера не са в този списък), няма да бъдат допускани до контролното.  То е само за студентите от курса.

Скоро ще ви кажем и разпределението по зали.

Поздрави,

ММ

In reply to Минко Марков

Re: Контролното по ДАА в неделя

от Минко Марков -

Здравейте,

Разпределението по зали за неделното контролно ще е следното

КН, групи 1, 2 и 3: в зала 200 на ФМИ

КН група 4 и четирите групи Информатика: в зала 130 на Химическия

КН, групи 5, 6, 7 и 8: в зала 210 на Химическия

 

С пожелания за успех на всички,

ММ

In reply to Минко Марков

Re: Контролното по ДАА в неделя

от Мила Русева -

От колко часа ще се проведе контролното и с каква продължителност ще е?

In reply to Минко Марков

Re: Контролното по ДАА в неделя

от Владимир Начев -

Здравейте!

Кога ще можем да си видим контролните( 2 поток КН)?

И тази събота(10 Май) отучва ли се петък(2 Май)?

Поздрави!

In reply to Владимир Начев

Re: Контролното по ДАА в неделя

от Николина Ефтимова -

Всеки асистент показва контролните на своята група по време на упражненията (поне такава е идеята).

За отучването - във ФМИ си има занятия и в събота, и в неделя. Така че пропуснати упражения може да се вземат само при уговорка със съответния асистент / лектор.

Поздрави :)

In reply to Владимир Начев

Re: Контролното по ДАА в неделя

от Минко Марков -

Привет,

По традиция във ФМИ не се отработват почивните дни от удължени празници по простата причина, че отработването става в събота, а в събота залите били заети със задочници.

Това не означава, че няма отработване.  Както Нина писа, по споразумение с преподавателя може да бъдат взети произволен брой допълнителни часове, стига да има желание от двете страни и свободни зали.  Проблемът при тези сепаративни споразумения е, че винаги на някои студенти времето не е удобно и тогава те биват ощетени.

Освен при асистента, контролните може да си видите и при мен.  Говоря за втори поток КН (защото знам, че ти си от КН2).  В понеделник сутринта ще съм във ФМИ след 9 часа. Ако някой от КН2 иска, да мине през 503та, ще си види контролното на спокойствиеи може да говорим, колкото искате.  След лекция винаги бързам, защото имам упражнение от 15:15.  Сега се сещам, че дадох на Добрин Пасков контролните на гр 5, КН, така че в понеделник те няма да са при мен.  Групи 6,7 и 8 са при мен, без двама студенти от гр 8, които ходят на упражнения при Добрин.

 

Поздрави,

ММ