Форум за въпроси

решаване на проблеми

решаване на проблеми

от Бояна Ликоманова -
Number of replies: 3
здравейте исках само да споделя информацията ,която ми дадоха - утре ще се събира Flex  групата  - http://flex.riabg.org/  -   и последната тема ще е : "Елате с проблемите си - въпроси , отговори и решаване на практически проблеми" - което може да ни е от полза за проектите(и не само) усмивка - входът е свободен
In reply to Бояна Ликоманова

Re: решаване на проблеми

от Боян Георгиев -
И да допълня, че втората тема ще е за AMF Remoting и връзка с SOAP услуги на .NET, ако някой се занимава с технологии за development на многослойни приложения с Flex, ще му е интересно.
А за проектите за ФМИ, освен електронния магазин и картата с изображения, останалите май нямат много общо с темите от тази конференция, като гледам.намигане
In reply to Боян Георгиев

Re: решаване на проблеми

от Бояна Ликоманова -
Ами не е точно така - ако видиш и в самата user group-a се задават всякакви въпроси, на които се отговаря,а нямат нищо общо с темите на лекциите и т.н. - така че това е място където можем да получим помощ - просто пичовете са отзивчиви и са решили да помогнат на всеки,за да развият  Flex в България
In reply to Бояна Ликоманова

Re: решаване на проблеми

от Калин Николов -
Така е. Пичове са.

Ако искате, можете да задавате въпросите си направо там. С тази мисъл съм сложил линк в организационната секция още в началото на курса. Според мен също би било хубаво да пишете и в този форум. Ние работим с групата и те са част от организацията на курса, така че и тук ще получавате отговори на въпросите си.

И двата начина са приемливи за мене. За бъдещите курсове по FLEX ще в хубаво специфичните въпроси по тези курсови проекти да ги има в moodle за по-лесно търсене, така че от тази гледна точка може би по-добре да си пишем тук.

Поздрави,
Калин