Избор на проект

В следващия последен момент

В следващия последен момент

от Мартин Гогов -
Number of replies: 2

Здравейте

Не бях на 1во контролно, защото имах упражнение по Haskell тогава.

Останах с впечатлението, че мога да правя проект за да го компенсирам и да го защитавам през сесията.

Сега виждам, че има и краен срок за заявяване на проектите, който е изтекъл.

Аз ще присъствам на 2ро контролно, ще направя Проект 2 - Хъфман, но ако това не е достатъчно, за да компенсирам заявката след крайния срок мога да направя и още някой проект за наказание. Ако е така, нека бъде Проект 1 - Функционалния, че ми се струва най-гаден. Все пак моля да ми кажете дали някое от тези условия е достатъчно и ако да, какво да предам все пак.

Благодаря за вниманието.

Мартин Гогов

In reply to Мартин Гогов

Re: В следващия последен момент

от Трифон Трифонов -

Здравей,
  срокът за проекти наистина изтече и при това положение не можеш да предадеш проект. Ако правилно си спомням мисля, че аз говорих с теб след въпросното упражнение по Haskell и тогава ти казах, че има въможност за проект, като те предупредих, че трябва да се заяви.

  Сега вариантът за теб е да отидеш на второ контролно по СДП и след това да отидеш през сесията на поправка на Iво контролно. Така пак ще имаш възможност да получиш максимална оценка. Датата през сесията още не е уточнена, но когато стане ясна ще я публикувам на сайта.

  Съжалявам, но има правила, които са фиксирани отдавна и важат еднакво за всички.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: В следващия последен момент

от Мартин Гогов -
Ок, благодаря.

Няма проблем, ще отида през сесията, щом се налага.
Просто реших да попитам за да знам какво да правя и дали да пиша проект.
А че съм разсеян, че не заявих проекта, така е (:

Благодаря за отговора.