Новинарски форум

Изпит по СДП практикум

Изпит по СДП практикум

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 9
Здравейте,
  на 13.02 (понеделник) от 9:00 в 306 и 319 зала ще се проведе изпитът по СДП практикум. На него ще можете да поправите оценката си от едното от контролните или да предадете проект.
  За 1 и 2 група изпитът по СДП практикум ще бъде на 16.02 (четвъртък) от 9:00 в 314 и 319 зала.

Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Изпит по СДП практикум

от Теодор Стоев -
Ако не ходим на изпита, предполагам оценката ще бъде закръгленото средно аритметично от двете контролни.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Изпит по СДП практикум

от Стефан Троплев -

Ами аз реших само една задача на второто контролно, така че ще ходя на поправката...

In reply to Стефан Троплев

Писмен изпит по СДП

от Елица Янева -

Може ли някой да ми обясни какво ще представлява писмения изпит по СДП, ще има ли освободени от него(от двете контролни които правихме)и отделно чух разни слухове за тест на същата дата.

Благодаря предварително!

In reply to Елица Янева

Re: Писмен изпит по СДП

от Трифон Трифонов -
Здравей,
  писменият изпит ще се състои от задачи, подобни на тези от двете контролни. Допълнително ще има тест с теоретични въпроси и задачи за откриване на грешки и "какво ще отпечата програмата".
  Колкото до въпроса за оценките на практикума - в момента събирам резултатите от всички асистенти и като ги получа всички (или поне повечето) ще ги публикувам. Иначе можете и сами да си сметнете резултатите - средното аритметично от двете ви контролни.

Поздрави,
  Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Писмен изпит по СДП

от Елица Янева -

Правилно ли съм разбрала че няма да има освободени от задачите?

In reply to Елица Янева

Re: Писмен изпит по СДП

от Трифон Трифонов -
Освободени от задачите със сигурност ще има, но списъците с освободени ще публикуваме по-късно. Най-малко, не всички асистенти са си проверили групите.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Писмен изпит по СДП

от Emil Atanasov -

Az ne si namiram rezultatite ot 2-ro kontrolno. Predadoh v 7-ma grupa, a ne si namiram fakultetniq nomer v tehnite rezultati.

Nevena Tacheva, fn 43786, 5gr.

p.s.Sorry, 4e polzvam 4ujd account!