Новинарски форум

Резултати и освободени по СДП

Резултати и освободени по СДП

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 9

Здравейте,
  най-накрая е готов списъка с резултатите и освободените по СДП. Освободените няма нужда да идват на писмен изпит, но след него ще се проведе тест, на който всички трябва да присъстват.

Трифон

In reply to Трифон Трифонов

КОРЕКЦИИ в списъка с освободени!!!

от Калин Николов -

Здравейте!

Допуснати са грешки в публикувания списък с освободени по СПД и текущи резултати. Молим за извиниение. Вече е публикуван актуален списък.

поздрави

In reply to Калин Николов

Re: КОРЕКЦИИ в списъка с освободени!!!

от Трифон Трифонов -
Едно уточнение:
  писменият изпит ще започне от 13:30 и ще проидължи два часа. Освободените от посмен изпит трябва да дойдат към 15:30.
In reply to Трифон Трифонов

Re: КОРЕКЦИИ в списъка с освободени!!!

от Калоян Колев -

Искам само да попитам колко задачи ще има на изпита и какъв материал ще обхващат? А също и ако е възможно малко повече информация за теста, колко време ще бъде и каква роля ще играе в крайната оценка.

Благодаря предварително.

In reply to Трифон Трифонов

Re: Резултати и освободени по СДП

от Стефан Троплев -
Искам да питам, ще играе ли роля върху крайната оценка оценката от двете контролни. Защото аз сега май съм за 3 (от изпита), а ако вляят контролните, може и 5 да изкарам?
In reply to Трифон Трифонов

Re: Резултати и освободени по СДП

от Борислав Нановски -
Знам, че може да прозвучи смешно, но искам да попитам има ли нещо специално в това факултетния ми номер в списъка на освободените да е удебелен - 43743. Виждам, че освен моя, още един е подобно написан. Това значи ли нещо?
In reply to Трифон Трифонов

Re: Резултати и освободени по СДП

от Даниел Петров -
Здравейте,

Искам да попитам какво става с моята оценка по СДП-Практ. На писмения изпит се оказа, че ме нямало в протокола. Сашо е демонстртор на нашата група и имам 6. Записах се през електронната система. Имаше проблем и с още един колега - Калоян. Има ли и развитие по проблема?

Поздрави,

Даниел Петров
ФN 43856
In reply to Даниел Петров

Re: Резултати и освободени по СДП

от Калин Николов -

Въпросите с протокола са в ресора само на деканата. Уведомили сме ги за проблема, от там нататък - ако има развитие, ще ви пишем.