Обявления

Резултати по WebTech

Резултати по WebTech

от Калин Николов -
Number of replies: 3

Здравейте, колеги,

Можете да видите събраните от вас точки по WebTech и съответната им оценка според схемата за оценяване под формата на обратна връзка към заданието "Точки и оценка по WebTech".

Ако имате проблем с достъпа до информацията,  можете да видите списъка с оценките си по всички задания, където ще видите и въпросната обратна връзка.

Предстои оценките да бъдат нанесени в изпитен протокол.

Поздрави,

Екипът

In reply to Калин Николов

Re: Резултати по WebTech

от Димитър Петров -
Здравейте,

Имам въпрос относно крайното оформяне на оценката. Спрямо схемата, която сте качили за предмета Web технологии, в точка шест е упоменато, че по преценка на преподавателя е възможно присъждане на по-малка крайна оценка поради по-малък принос в проекта. Въпросът ми е как се преценя това, каква е скалата, по която се извършва това намаляне, и какъв е нейният диапазон?

Поздрави,

Димитър Петров
In reply to Димитър Петров

Re: Резултати по WebTech

от Калин Николов -

Индивидуалната оценка за работа по курсовия проект на даден член на отбора е число от 0 до общата оценка на проекта. 

In reply to Калин Николов

Re: Резултати по WebTech

от Димитър Петров -
Здравейте,

Ако индивидуалната оценка за работа по курсовия проект на даден член на отбора е число от 0 до общата оценка на проекта, то схемата за оценяване е с грешно или неточно съдържание ( по-малко не е никакво ). Същият казус се появява и при точка девет. Или с две думи - схемата, която е качена в сайта на курса, не покрива всички случаи. С цел по-голяма яснота моля да бъде коригирана. Вашият отговор също така е непълен спрямо зададения от мен въпрос.

Поздрави,
Димитър Петров