Форум Въпроси - тук задавайте своите въпроси относно курса

Регистрация на отбори

Регистрация на отбори

от Калин Николов -
Number of replies: 11
Здравейте, колеги!

Моля отборите да се регистрират чрез следната форма. Поради забавеното публикуване на формата, увеличаваме срока до края на тази седмица.

Както си говорихме, ако някой отбор има непреодолими трудности да си дефинира проект, нека да ни се обади по време на лекции, а в описанието на проекта да напише TBD.

Отборите, които желаят да им бъде назначен служебно проект, да оставят описанието празно.

Важно е до края на седмицата да се изяснят поне кои са отборите и кои са участниците в тях.

http://spreadsheets.google.com/a/asteasolutions.com/viewform?formkey=dGZEeFV5OXFzVW1FaUZYVkJGTkJVdmc6MQ

Поздрави,
Екипът
In reply to Калин Николов

Re: Регистрация на отбори

от Иван Маринов -

Здравейте :)

И аз имам проблем с отварянето на формата. Условието да отворим указания сайт е да влезем в Астеа профила си. Възможно ли е да качите формата другаде?

Поздрави : Иван :) 

In reply to Калин Николов

Re: Регистрация на отбори

от Калин Николов -
Здравейте,

Съжалявам за допуснатата грешка. Формата вече е достъпна.

Поздрави
In reply to Калин Николов

Re: Регистрация на отбори

от Николай Добромиров -
Понеже когато бях на лекции, ми убягна, възможно ли е човек да участва с индивидуален проект или всички трябва да са в някакъв екип?
In reply to Калин Николов

Re: Регистрация на отбори

от Александър Маринов -
Някакви служебни проекти (за един човек) да предложите, защото в момента нямам идея за проект, а днес е последният срок както виждам?
In reply to Александър Маринов

Re: Регистрация на отбори

от Димитър Димитров -
Здравейте,

Качени са идеите за проекти, които бяха показани преди третата лекция, както и някои допълнителни идеи.

https://learn.fmi.uni-sofia.bg/mod/resource/view.php?id=11279

Поздрави,
Екипът

In reply to Димитър Димитров

Re: Регистрация на отбори

от Калин Николов -
Здравейте,

Ако е възможно, нека всеки от отборите, които не са дефинирали собствени проекти, да осигури по един представител на лекцията днес. Целта е да се изберат проекти от нашите предложения.

Поздрави,
Калин
In reply to Калин Николов

Re: Регистрация на отбори

от Владимир Горанов -
Здравейте,

Дали ще е възможно да пращате и-мейл до целия курс за подобни събития през мудъл (той поддържа тази функционалност) заедно с публикуването във форума? Така ще е доста по-удобно за повече хора.
И новинарският форум изглежда доста по-подходящо място за публикуване на такива теми.

Благодаря

П.П. Понеже забелязах, че чак сега се записах в курса и сигурно затова не съм получавал мейли, просто игнорирайте поста, ако не е конструктивен.