Обявления

За изпита-теория по Дискр Стр-ри през зимната сесия на 2023/2024

За изпита-теория по Дискр Стр-ри през зимната сесия на 2023/2024

от Минко Марков -
Number of replies: 0

Уважаеми колеги,

Оценките от изпита-задачи на 09.02 са готови и са изнесени в муудъл.  54 студенти се допускат до изпита-теория.

Изпитът-теория ще се проведе само на 14.02.  Един ден трябва да е достатъчен.  Мястото е зала 326 на ФМИ.  Разпределението е такова:

  • от 09:00 ще се явят студентите от протокол 369 (редовният курс), студентите с Ф№ 45764 и 4MI0400156 от протокол 594 (Информатика, минали години) и студентите с Ф№ 0MI0800104 ,  Ф№ 0MI0800126 ,  Ф№ 0MI0800256  и  Ф№ 0MI0800297 от протокол 608 (КН2, минали години).
  • от 13:30 ще се явят останалите студенти от протокол 608 (КН2, минали години), които се допускат до изпита-теория.
Идеята е ясна -- да се изравнят бройките на явяващите се сутринта и следобяд.  Държа това разпределение да се спазва, защото 27 явяващи се е на границата на възможното за един слот във времето.

Имайте предвид, че при изпит-теория няма гаранции за часа на приключване, така че сутрешната група може да приключи по-късно, отколкото си представям сега, и следобедната да започне в 14 ч или дори по-късно.

Отново напомням на явяващите се да си носят конспекти. 

При толкова много явяващи се няма да се теглят билетчета за номерата на въпросите.  Аз ще ги раздам.  Съжалявам...

Студентите, които ще се явят на теория, ще могат да си видят писмените работи на задачи по време на събеседването.  Аз ще ги взема в зала 326. 

Студентите, които няма да се явят на теория, могат да си видят писмените работи на задачи утре, 13 февруари, между 10 и 11 ч в стая 503.  Ако има промяна (т.е., изникне нещо, което ме възпрепятства да съм във ФМИ по това време), ще пиша тук колкото е възможно по-скоро.

Желая успех на явяващите се.

Поздрави,
ММ

-- -- --

ПП  
И едно уточнение, което би трябвало да е излишно: изпитът на 09.02 беше писмен.  На писмен изпит се оценява САМО това, което е написано.  Ако студент е писал "Чернова" отгоре на някоя страница, аз не проверявам писаното, а го прескачам.  Казвам го, защото има казус със студент, който би искал да бъде проверена чернова на задача.  Няма как да стане.  В момента на предаването писмената работа е в окончателен вариант и промени не може да се нанасят.