Новинарски форум

Нанасяне на оценки

Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 4

Здравейте, колеги,

За съжаление поради непредвидени мои ангажименти няма да успея да проверя тестовете ви до утре. Поради това, нанасянето на оценките ще се състои в петък, 22 февруари. Часът и залата ще обявя допълнително.

Извинявам се за забавянето.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Нанасянето на оценките по СДП ще бъде в петък, 22 февруари от 10 до 11 в зала 500. Оценките ще са готови утре.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Публикувани са оценките от писмен и устен изпит, както и крайните оценки по СДП. Утре ще можете да видите писмените си изпити и тестовете.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Разбрах че част от вас са на изпит по ФП по време на нанасяне на оценките. Тези от вас, които не са успели да дойдат досега, могат да ме намерят до 13:30 в кабинет 536.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Здравейте, колеги,

С някои от вас се разбрахме за допълнително изпитване на датата ликвидационната сесия, но за съжаление съм ви подвел, понеже ликвидационна сесия има само през месец септември. Извинявам се за объркването.

Моля тези от вас, с които се разбрахме за допълнително изпитване да ми пишат по мейла, за да се разберем за ден и час през тази седмица. Като гледам програмата ви, най-удобно ще е сряда или петък предиобяд.

Поздрави,
  Трифон