Новинарски форум

За хората от трета група

За хората от трета група

от Николай Николов -
Number of replies: 8
Студентите от трета група се оплакаха, че на 29-ти ще им станат твърде много контролни за един ден и помолиха да отложим контролното. Проверих кога има свободни зали през седмицата и възможностите са следните:

30-ти ноември, сряда - 19:00 - 21:00
1-ви декември, четвъртък - 11:00 - 15:00
2-ри декември, петък - 9:00 - 11:00

Изберете си :)
In reply to Николай Николов

Re: За хората от трета група

от Димитър Димитров -
Най-вероятно ще искаме да е в четвъртък, 11-13 ч.
В петък също сме свободни, но някои сигурно ще искат да пътуват тогава.
В сряда сме на .NET - тогава не може! :-)

In reply to Николай Николов

Re: За хората от трета група

от Мая Пенева -

Най-вероятно обаче контролното може да си остане и по време на практикума по СДП,във вторник от 16.00 до 18.00 (четвъртък не е отново най-добрият вариант,защото имаме упражнения по ДУПрил).

По прицип повечето от групата сме съгласни контроното да си остане на 29.11.2005. ,макар и да ни се съберат повечко контролни в един и същи ден.усмивка

In reply to Николай Николов

Re: За хората от трета група

от Цветомир Валериев -

направо анкета да си пуснем хората от 3-та група...

мен ми е все едно, не че ще е зле да са различни дни. който и вариант да се разгледа все ще има недоволни... затова да си го направим на 8.12 от 20:00 :)

ако е за друг ден, подркрепям масата, мен лично всеки един от другите варианти ми е удобен.

In reply to Николай Николов

Re: За хората от трета група

от Калоян Колев -
Вторник съм съгласен, може и четвъртък, но имам билет за 15.00 в четвъртък така че да е по-рано, защото до сега се знаеше че ще е вторник и аз вече си купих билет!
In reply to Калоян Колев

Re: За хората от трета група

от Теодор Стоев -
Последно във вторник ли решаваме да бъде или друг ден? За мен специално е без значение кога, но искам да знам предварително :)
In reply to Теодор Стоев

Re: За хората от трета група

от Николай Николов -
Запазих зали за четвъртък от 11:00. Ако *всички* искат утре, може би все още може, макар, че не знам дали ще могат да се съберат всички в 306. (там са май 20 компютъра)
In reply to Николай Николов

Re: За хората от трета група

от Калоян Колев -
OK. Эначи го правим в четвъртък 100% и утре си караме редовни часове. Нали??? :)