Announcements

Изпит по ООП, поправителна сесия

Изпит по ООП, поправителна сесия

от Калин Николов -
Number of replies: 18

Здравейте, колеги.

Това съобщение съдържа информация за тези от вас, които ще се явят на поправителния изпит по ОП утре (25.08.2017 г.).

Както вече знаете, предварителна информация за изпита беше публикувана в следното съобщение: https://learn.fmi.uni-sofia.bg/mod/forum/discuss.php?d=13607. По-долу са дадени някои пояснения.

Изпитът ще започне с две задачи. Първата от тях е по-проста и при успешно решаване носи оценка 3. След нея ще направим почивка и след това ще дадем втората задача, която е за по-висока оценка (4 или 5). Накрая ще се даде индивидуален въпрос или задача.

Поради ограничения брой на залите сме подготвили разписание, в което за всеки от вас е посочено в коя зала и от колко часа да се яви, за да започне работа по първата задача. В общи линии:

  • Работата по задача 1 ще започне в 09:00, като явяващите се ще са разделени в три групи - от 09:00, от 10:45 и от 12:30;
  • Работата по задача 2 ще започне в 15:00;
  • На място ще обявим началото на последната част от изпита.

Схемата за оценяване е както следва:

  • При неуспешно представяне на задача 1 се поставя оценка слаб (2);
  • При успешно решена задача 1 и неуспешно представяне на задача 2 се поставя оценка среден (3);
  • При успешно решена задача 1 и частично решаване на задача 2 се поставя оценка между 3 и 5, според това какво е направено по задачата;
  • При успешно решаване и на двете задачи, според представянето на индивидуалния въпрос, се поставя оценка между 5 и 6.

Тъй като за изпита разполагаме само с един ден, работите ще бъдат прегледани през следващите дни и резултатите ще бъдат обявени по-късно, в рамките на сесията. Въпреки това, след работата по всяка от задачите, екипът ни ще прегледа и тества предадените решения, за да се отделят такива, които със сигурност не решават коректно съответната задача. Съответно преди началото на всеки етап ще бъдат обявени факултетните номера на хората, които не са се справили с предишния.

Моля да се явите навреме (поне 10 минути преди часа, в който започва вашият изпит за задача 1) и всеки от вас да носи със себе си студентска книжка.


In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Юлиян Лазаров -

Здравейте,


В предишната публикация пише, че ще има тест и задача. А в тази пише, че ще е задача и съответно втора. 


Ще има ли тест на теория за ниво 3 или ще е както по УП, само за ниво 6?


Поздрави, Юлиян!

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Василена Калудова -

Здравейте,

доцент Трифонов беше написал, че задачата на изпита в петък ще е малко по-различна, понеже ще е формулирана така, че да може да се тества по-лесно автоматично, както и да очакваме подробности. С какво ще е по - различна задачата?

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Филип Грозданов -

Здравейте,



В разписанието ФН:81178 присъства два пъти -в 9:00 и 12:30.Кой от двата часа е коректен?

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Венцислав Вачев -

Здравейте, 

Аз също имам подобна дилема. В моят случай обаче и двете места , на които си виждам Факултетният Номер са в графата за 09:00 часа , само че за различни зали (едната е 014 другата е 107).

Има ли значение в коя от двете зали ще се явя?


In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Теодора Джигарова -

Здравейте,


никъде не виждам ФН 44878. 

С коя група би следвало да се явя?


Поздрави,

Теодора

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Стоил Янков -

Здравейте,

Проблем ли е да се използва ISIC картата, вместо студентската книжка, защото съм я забравил и не е в София?

Извинявам се предварително.

Поздрави, 

Стоил

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Никола Попов -

Здравейте, 

аз съм с фн. 45106, но не присъствам в списъка. От минала години съм.

In reply to Калин Николов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Владислав Катранкиев -

Здравейте,

Пиша във връзка с резултатите от изпита от поправителната сесия. Никъде не са качени и в СУСИ не са отразени, а ми трябват, за да подам заявление за общежитие. Моля, поне да съобщите някъде оценките, за да мога да въведа коректен среден успех за годината.

Поздрави,

Владислав Катранкиев

ФН: 81418

In reply to Владислав Катранкиев

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Калоян Мънев -
In reply to Калоян Мънев

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Резултатите от изпита по ООП ще бъдат публикувани преди края на седмицата. Извиняваме се за закъснението.

In reply to Трифон Трифонов

Re: Изпит по ООП, поправителна сесия

от Владислав Катранкиев -

Здравейте, 

За да ни върши работа, трябва да ги знаем до 8 септември (петък). Извинявам се за спама, ако това сте имали предвид под "края на седмицата".